Бюджетные организации

Некоторый аспекты финансовой деятельности бюджетных организаций
Главная - Документы - Разъяснения - Бюджетные организации

1) Чи має право бюджетна організація (навчально-виробничий комбінат) придбати легковий автомобіль у фізичної особи? (покупка автомобиля за бюджетные деньги у физического лица)

2) Відкрите акціонерне товариство має приватну форму власності, але 100 % його акцій належать державі в особі міністерства. ВАТ має намір надати в оперативну оренду бюджетній організації належне йому нежитлове приміщення (500 м2) за 1 грн. (з ПДВ) на рік за Методикою розрахунку і порядком використання плати за оренду державного майна. При цьому на взаємних засадах орендар надає послуги з капітального ремонту цього приміщення. Який порядок сплати ПДВ у цьому випадку для ВАТ?

3) Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора» (ЖЕК) надає приміщення в оренду бюджетним організаціям, яких згідно з чинним законодавством звільнено від сплати земельного податку. Чи потрібно сплачувати земельний податок у даному випадку ЖЕКу? Чи поширюються пільги щодо плати за землю на бюджетні організації, що орендують у ЖЕКу приміщення, якщо за рішенням міської ради ЖЕК звільнено від сплати земельного податку у розмірі 75 %?

4) Бюджетною організацією провадиться доплата до мінімальної заробітної плати працівникам, у яких розмір нарахованої заробітної плати нижче законодавчо встановленого рівня мінімальної заробітної плати (185 грн.). Чи потрібно при нарахуванні відпускних ураховувати доплату до мінімальної заробітної плати?

5) Чи зобов’язані бюджетні організації відраховувати від орендної плати до бюджету після ухвалення постанови Кабінету Міністрів України від 17.05.2002 р. № 659 «Про затвердження переліку груп власних надходжень бюджетних установ, вимог щодо їх утворення та напрямів використання»?

6) На підставі яких документів можна відобразити в бухгалтерському та податковому обліку послуги бюджетних організацій?

7) Бюджетна організація – балансоутримувач передає приміщення в оренду іншій бюджетній організації. Який із суб'єктів відповідно до ст. 2 Закону про плату за землю  (власник землі, землекористувач) має обов'язок зі сплати земельного податку?

8) Про визнання цивільно-правових договорів трудовими


Чи зобов’язані бюджетні організації відраховувати від орендної плати до бюджету після ухвалення постанови Кабінету Міністрів України від 17.05.2002 р. № 659 «Про затвердження переліку груп власних надходжень бюджетних установ, вимог щодо їх утворення та напрямів використання»?  

Документы
Документы раздела "Документы"
^