План проведення розкриття пропозицій конкурсних торгів

план проведение раскрытия предложений конкурсных торгов
Главная - Для роботи - План проведення розкриття пропозицій конкурсних торгів

 

 Скачать 

Завантажити (скачать)

 Для завантаження натисніть на іконку зліва

 

План проведення засідання комітету з конкурсних торгів

 

 

Порядок денний:

 

1. Розкриття пропозицій конкурсних торгів

 

Ведення засідання:

 

Головуючий:

 

Шановні колеги, засідання комітету з конкурсних торгів _________________ оголошується відкритим.

 

Відповідно до протоколу комітету з конкурсних торгів _____________________ № _______ від __.__.2011 р., ________________ проводиться процедура закупівлі послуг з автотранспортного обслуговування.

 

Відповідно до вимог ст. ст. 10, 26 Закону України «Про здійснення державних закупівель» оголошення про проведення закупівель опублікований в Віснику державних закупівель (№___ (___) від __.__.2011 р.) та розміщений на веб-порталі www.tender.me.gov.ua

Час для подання пропозицій конкурсних торгів закінчився сьогодні о 11.00. Секретар оголосіть будь-ласка список пропозицій конкурсних торгів, відповідно до реєстру отриманих пропозицій конкурсних торгів.

 

Секретар:

 

До Київської обласної ради надійшло дві пропозиції конкурсних торгів від Учасник 1, Учасник 2 - 1,2 відповідно.

Від учасників присутні наступні представники - ______________, _________________, відповідні довіреності перевірено.

 

Головуючий:

 

Перед початком процедури розкриття пропозицій конкурсних торгів хочу повідомити, учасник зобов'язаний надати Замовнику в складі пропозиції конкурсних торгів документальне підтвердження відповідності Учасника наступним кваліфікаційним критеріям:

1. Наявність обладнання та матеріально-технічної бази

2. Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід - надати  довідку в довільній формі, яка повинна в обов'язковому порядку містити дані щодо класності водіїв та наявність у них дозволів на право керування транспортними засобами відповідної категорії.

3. Наявність документального підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів - надати  довідку в довільній формі  про аналогічні договори протягом  2009 — 2010 років.

4. Наявність фінансової спроможності – надати копію  балансу та звіту про фінансові результати за 2010 р., завірені печаткою підприємства (для юридичних осіб).

5. Документи, які повинен подати Учасник-юридична особа для підтвердження того, що він здійснює господарську діяльність відповідно до положень Статуту :

5.1. Копія Статуту або іншого установчого документу.

 

6.  Наявність відповідного дозволу або ліцензії:

6.1. Наявність діючої ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом загального користування;

6.2. Наявність діючих полісів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів;

6.3. Наявність сертифікованих медичних працівників, які здійснюють передрейсовий огляд водіїв.

 

7. Інші документи:

7.1. Довідка, складена у довільній формі, яка містить відомості про підприємство: а) реквізити (адреса - юридична та фактична, телефон, факс, телефон для контактів); б) керівництво (посада, ім'я, по батькові, телефон для контактів) - для юридичних осіб; в) форма власності та юридичний статус, організаційно-правова форма (для юридичних осіб).

7.2. Копія свідоцтва про державну реєстрацію (для юридичних осіб та суб'єктів підприємницької діяльності).

7.3. Копія довідки ЄДРПОУ (для юридичних осіб).

7.4. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (для фізичних осіб).

7.5. Копія паспорту (для фізичних осіб).

 

Копії документів, які подаються у складі пропозиції конкурсних торгів, повинні бути засвідчені відбитком печатки учасника та підписом керівника учасника або іншої належним чином уповноваженої особи учасника.

 

Питань немає?

 

Головуючий:

 

Отже, пропоную розпочати процедуру розкриття пропозиції конкурсних торгів № 1, що надійшла від Учасника 1 (крім назви вказується його адреса).

Секретар розкрийте пропозицію конкурсних торгів Учасника 1 та поінформуйте комітет щодо дотримання учасником вимог по оформленню пропозиції конкурсних торгів, її ціну та перелік доданих документів.

 

Секретар:

 

Пропозиція конкурсних торгів Учасника 1 відповідає вимогам щодо її оформлення, ціна пропозиції __________, до неї додаються – (перелік документів).

Прошу ознайомиться з пропозицією конкурсних торгів членів комітету.

 

Головуючий:

 

Занесіть інформацію щодо ціни та наявності необхідних документів до протоколу.

 

Головуючий:

 

Пропоную розкрити пропозицію  конкурсних торгів № 2, що надійшла від Учасника 2 (крім назви вказується його адреса).

Секретар розкрийте пропозицію конкурсних торгів Учасника 2 та поінформуйте комітет щодо дотримання учасником вимог по оформленню пропозиції конкурсних торгів, її ціну та перелік доданих документів.

 

Секретар:

 

Пропозиція конкурсних торгів Учасника 2 відповідає вимогам щодо її оформлення, ціна пропозиції __________, до неї додаються – (перелік документів).

Прошу ознайомиться з пропозицією конкурсних торгів членів комітету.

 

Головуючий:

 

Занесіть інформацію щодо ціни та наявності необхідних документів до протоколу.

 

 

Головуючий:

 

У членів комітету з конкурсних торгів є питання щодо розкриття пропозицій конкурсних торгів?

У такому випадку засідання комітету з конкурсних оголошується закритим.

Наступне засідання комітету з конкурсних торгів відбудеться _______.______.2011 року об ______ год., на ньому буде проведено оцінку пропозицій конкурсних торгів та визначено переможця закупівель.

 

 

Документы
Документы раздела "Для роботи"
^