Порядок сплати державного мита

Главная - Для роботи - Разъяснения - Порядок сплати державного мита

Відповідно до Декрету Кабінету Міністрів Украни "Про державне мито" державне мито сплачується готівкою, митними марками і шляхом перерахувань з рахунку платника в кредитній установі.

З позовів, що подаються до суду та господарського суду в іноземній валюті, а також за дії та операції в іноземній валюті державне мито сплачується в іноземній валюті. У разі коли розмір ставок державного мита передбачено в частинах неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, державне мито сплачується в іноземній валюті з урахуванням курсу грошової одиниці Національного банку України, крім випадків, передбачених нижче.

Фізичні особи та іноземні юридичні особи, що відповідно постійно проживають або знаходяться за межами України, сплачують вказане в підпункті "у" пункту 6 статті 3 Декрету мито у доларах США, або в іншій валюті та розмірах, якщо це передбачено угодами з Україною.

 

Додатково питання сплати державного мита врегульовані Інструкцією про порядок обчислення та справляння державного мита, затверджену наказом Головної державної податкової інспекції України від 22 квітня 1993 р. № 15


 Скачать 

Завантажити Інструкцію про порядок обчислення та справляння державного мита, затверджену наказом Головної державної податкової інспекції України від 22 квітня 1993 р. № 15 (станом на 01.07.2011 р.)

 

 

 

Завжди актуальна версія Інструкції

Страниц: 1 | 2 Вперед

Документы
Документы раздела "Для роботи"
^