Види торгових патентів та ставки збору за провадження деяких видів підприємницької діяльностіу 2011 році (виды торговых патентов и ставок сбора за занятия некоторыми видами предпринимательской деятельности 2011)

Главная - Документы - Разъяснения - Налоговый кодекс. Налоговое и таможенное право - Види торгових патентів та ставки збору за провадження деяких видів підприємницької діяльностіу 2011 році (виды торговых патентов и ставок сбора за занятия некоторыми видами предпринимательской деятельности 2011)

Види торгових патентів та ставки збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності

 

Вид діяльності

Ставка збору:

Ставка збору за провадження торговельної діяльності та діяльності з надання платних послуг встановлюється органами місцевого самоврядування з розрахунку на календарний місяць у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати (МЗП), установленої законом на 1 січня календарного року (пп. 267.3.1 Податкового кодексу України). У разі якщо пункти продажу товарів (надання послуг) розташовані в курортній місцевості або на території, прилеглій до митниці, інших пунктів переміщення через митний кордон, органи місцевого самоврядування можуть прийняти рішення щодо збільшення ставки збору, але не більш як 0,4 розміру МЗП (пп. 267.3.3 Податкового кодексу України).

 Згідно з пп. 267.3.9 Податкового кодексу України ставки збору округляються за таким правилом: менш як 50 копійок відкидається, а 50 копійок і більше округляється до однієї гривні.

Оплата

(Під час придбання торгового патенту суб`єкт господарювання вносить суму збору за один місяць (квартал). На суму збору, сплачену під час придбання торгового патенту, зменшується сума збору, яка підлягає внесенню в останній місяць (квартал) його дії (пп. 267.5.3 Податкового кодексу України). Платники збору можуть здійснити сплату збору авансовим внеском до кінця календарного року (пп. 267.5.4 Податкового кодексу України). 

Термін дії

розмір

сума, грн.

Торговельна діяльність та діяльність з надання платних послуг:

 

 

 

 

• на території м. Києва та обласних центрів

0,08–0,4 МЗП 

від 75,28 грн.
до 376,40 грн.

Щомісяця не пізніше 15 числа, що передує звітному місяцю 

60 календарних місяців 

• на території м. Севастополя, міст обласного значення (крім обласних центрів) і районних центрів

0,04–0,2 МЗП 

від 37,64 грн.
до 188,20 грн.

• на території інших населених пунктів

від 0,02 до 0,1 МЗП 

від 18,82 грн. до 94,10 грн.

Торговельна діяльність із придбанням пільгового торгового патенту (за рік) 

0,05 МЗП

47,05 грн.

Торговельна діяльність із придбанням короткотермінового торгового патенту (за один день)

0,02 МЗП

18,82 грн.

Не пізніше як за один календарний день до початку провадження діяльності 

від 1 до 15 календарних днів 

Торговельна діяльність нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом на стаціонарних, малогабаритних і пересувних автозаправних станціях, заправних пунктах

0,08–0,4 МЗП 

від 75,28 грн.
до 376,40 грн.

Щомісяця не пізніше 15 числа, що передує звітному місяцю

60 календарних місяців 

Торгівля валютними цінностями (на календарний місяць)

1,2 МЗП

1129,20 грн.

Діяльність у сфері розваг (на квартал):

 

 

 

 

• використання грального автомата (грального автомата «кран-машина», грального автомата, на якому проводяться дитячі ігри, іншого грального автомата, призначеного для проведення платних розважальних ігор)

1 МЗП

941 грн.

Щоквартально не пізніше 15 числа місяця, який передує звітному кварталу  

8 календарних кварталів 

• використання гральних жолобів (доріжок) кегельбана, боулінга, що вводяться в дію за допомогою жетона, монети або без них

2 МЗП (за кожний гральний жолоб або доріжку)

1882 грн.

• використання столів для більярда, що вводяться в дію за допомогою жетона, монети або без них, крім столів для більярда, що використовуються для спортивних аматорських змагань

1 МЗП (за кожний стіл)

941 грн.

• проведення інших оплатних розважальних ігор

1 МЗП (за кожне гральне місце)

941 грн.

 

Документы
Документы раздела "Документы"
^