Нормативка

нормативно-правовая база проведения тендеров

1. Закон України "Про здійснення державних закупівель"

Закон, що регулює суспільні відносини у зазначеній сфері.

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 09.10.2006 р. № 1404 "Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти"

Постановою врегульовано питання закупвілі товарів, робіт і послуг за передплатою.

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 28.08.2010 р. № 668 "Про затвердження Порядку погодження застосування процедури закупівлі в одного учасника"

Постановою затверджено порядок погодження в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України проведення процедури закупівлі в одного учасника.

 

 

Зразки документів:

а) Форма оголошення відкритих торгів (з можливістю завантаження World файлу) та відповідна інструкція щодо її заповнення.

б) Форма оголошення про проведення процедури двоступеневих торгів (з можливістю завантаження World файлу) та інструкція щодо її заповнення.

в) Форма оголошення про запит цінових пропозицій (з можливістю завантаження World файлу) та інструкція щодо її заповнення.

г) Форма оголошення про проведення попередньої кваліфікації (з можливістю завантаження World файлу) та інструкція щодо її заповнення.

д) Форма інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника (з можливістю завантаження World файлу) та інструкція щодо її заповнення.

е) Форма обгрунтування застосування процедури закупівлі  в одного учасника (з можливістю завантаження World файлу) та інструкція щодо його заповнення.

є) Форма повідомлення про акцепт пропозицій конкурсних торгів або цінової пропозиції (з можливістю завантаження World файлу) та інструкція щодо його заповнення.

ж) Повідомлення учасникам про результати закупівлі (з можливістю завантаження World файлу) та інструкція щодо його заповнення.

з) Оголошення про результати проведення торгів (з можливістю завантаження World файлу) та інструкція щодо його заповнення.

и) Форма повідомлення про результати попередньої  кваліфікації (з можливістю завантаження World файлу) та інструкція щодо його заповнення.

і) Форма інформації про результати процедури запиту цінових пропозицій (з можливістю завантаження World файлу) та інструкція щодо її заповнення.

ї) Форма інформації про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника (з можливістю завантаження World файлу) та інструкція щодо її заповнення.

й) Форма повідомлення про відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулися (з можливістю завантаження World файлу) та інструкція щодо його заповнення.

к) Форма повідомлення про відміну процедури закупівлі в одного учасника (з можливістю завантаження World файлу) та інструкція щодо його заповнення.

л) Форма звіту про результати проведення процедур відкритих і двоступеневих торгів (з можливістю завантаження World файлу) та інструкція щодо його заповнення.

м) Форма звіту про результати проведення процедури запиту цінових пропозицій (з можливістю завантаження World файлу) та інструкція щодо його заповнення.

н) Форма звіту про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника (з можливістю завантаження World файлу) та інструкція щодо його заповнення.

о) Форма протоколу про розкриття пропозицій конкурсних торгів (кваліфікаційних пропозицій, цінових пропозицій) (з можливістю завантаження World файлу).

п) Форма протоколу оцінки пропозицій конкурсних торгів (цінових пропозицій) (з можливістю завантаження World файлу).

р) Форма реєстру отриманих пропозицій конкурсних торгів (кваліфікаційних пропозицій, цінових пропозицій) (з можливістю завантаження World файлу).

с) Форма річного плану закупівель (з можливістю завантаження World файлу) та інструкція щодо його заповнення.

т) Оголошення щодо рішення Уповноваженого органу про погодження або відмову в погодженні застосування процедури закупівлі в одного учасника (з можливістю завантаження World файлу).

Документы
Документы раздела "Документы"
^