Розмір допомоги при розрахунку за листком непрацездатності в залежності від страхового стажу (Размер помои при расчете по листу нетрудоспособности в зависимости от страхового стажа)

Главная - Справочник - Списки - Розмір допомоги при розрахунку за листком непрацездатності в залежності від страхового стажу (Размер помои при расчете по листу нетрудоспособности в зависимости от страхового стажа)

Розмір допомоги при розрахунку за листком непрацездатності в залежності від страхового стажу

Страховий стаж

Розмір допомоги (у відсотках до середньої заробітної плати особи)

Отримувачі 

Допомога по тимчасовій непрацездатності

До п’яти років

60 %

Особи, які застраховані у Фонді соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (ст. 37 Закону «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» )

Від п’яти до восьми років

80 %

Понад вісім років

100 %

Незалежно від страхового стажу

100 %

Громадяни, віднесені до 1–4 категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відповідно до ст. 14 Закону «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

Один з батьків або особа, що їх замінює та доглядає за хворою дитиною віком до 14 років, яка постраждала від Чорнобильської катастрофи п. 2 ст. 30 Закону «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

Ветерани війни та особи, на яких поширюється чинність п. 11 ст. 12 Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

Особи, віднесені до жертв нацистських переслідувань відповідно до п. 11 ст. 61 Закону «Про жертви нацистських переслідувань»

Діти війни відповідно до абз. 4 ст. 5 Закону «Про соціальний захист дітей війни»

Допомога по вагітності та пологах

Незалежно від страхового стажу 

100 %

Особи, які застраховані у Фонді соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (ст. 39 Закону «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» )

^