Положення про відзнаку міської ради

Положення про відзнаку міської ради

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ВІДЗНАКУ МІСЬКОЇ РАДИ

"Вдячність громади"

 І. Загальні положення  

1.1. Відзнаку міської ради "Вдячність громади" засновано для відзначення громадян за видатні особисті заслуги перед містом в галузі розвитку економіки, науки, освіти, культури, спорту, мистецтва, охорони здоров'я та довкілля, за благодійну та громадську діяльність, меценатство.

1.2. Відзнакою міської ради "Вдячність громади" нагороджуються як громадяни України, так і громадяни інших іноземних держав.

1.3. Нагородження відзнакою міської ради "Вдячність громади" здійснюється за рішенням міської ради.

1.4. Відзнака міської ради "Вдячність громади" є пам'ятною відзнакою і має копію зменшеного розміру у вигляді нагрудного знаку для носіння його з лівого боку грудей.

1.5. Ніхто не має права позбавити нагородженого відзнаки міської ради " Вдячність громади ".

ІІ. Порядок представлення до нагородження відзнакою міської ради
"Вдячність громади"

2.1. Нагородження відзнакою міської ради "Вдячність громади" проводиться за поданням комісії по нагородженню при міській раді, яка діє згідно з Положенням про комісію.

2.2. Міський голова направляє рішення комісії з відповідною резолюцією до апарату міської ради для підготовки необхідних матеріалів на сесію міської ради.

2.3. Подання про нагородження відзнакою міської ради "Вдячність громади" громадян України вносять до комісії по нагородженню: міський голова, заступники міського голови, керівники управлінь і відділів виконкому, перші керівники підприємств, установ, організацій, громадських організацій та релігійних громад, органи самоорганізації населення та органи місцевого самоврядування.

2.4. Висунення кандидатур для нагородження відзнакою міської ради здійснюється, як правило, в трудовому колективі, де працює особа, яку представляють до відзначення. Пропозиції про нагородження можуть вносити також окремі громадяни.

2.5. Пропозиції щодо нагородження іноземних громадян подаються міським головою, першими керівниками підприємств, організацій, установ, громадських організацій та релігійних громад, на ім'я міського голови чи комісії безпосередньо (міський голова), які вносять подання до комісії по нагородженню при міській раді.

2.6. До подання додається нагородний лист встановленого зразка.

ІІІ. Порядок вручення відзнаки міської ради
"Вдячність громади"

3.1. Вручення відзнаки міської ради "Вдячність громади" проводиться в обстановці урочистості і широкої гласності.

3.2. Відзнаку міської ради " Вдячність громади ", як правило, вручає міський голова, а в разі його відсутності – секретар міської ради.

3.3. Нагородженому відзнакою міської ради "Вдячність громади" вручається комплект атрибутів відзнаки: відзнака "Вдячність громади", копія відзнаки у зменшеному вигляді нагрудного знаку, грамота та посвідчення про нагородження.

ІV . Порядок носіння відзнаки міської ради "Вдячність громади"

4.1. Копію відзнаки міської ради "Вдячність громади" у зменшеному вигляді носять з лівого боку грудей на верхньому одязі нижче знаків державних та інших нагород у послідовності відповідно до їх положень.

V. Видача дублікатів атрибутів відзнаки міської ради „Вдячність громади”

5.1. У разі втрати (зіпсування) атрибутів відзнаки міської ради „Вдячність громади” дублікати, як правило, не видаються.

Як виняток, дублікат видається за умови, що нагороджений не мав можливості запобігти втраті (зіпсуванню) нагрудного знаку відзнаки та документів до відзнаки.

5.2. Дублікати знака відзнаки, посвідчення видаються за пропозицією комісії по нагородженню при міській раді і рішенням виконкому за кошти нагородженого або безкоштовно.


Рішення 35-ої сесії ІV скликання
Комсомольської міської ради
Додаткова інформація:
Н.Р. Карпець — секретар міської ради
E-mail: a_radi@komsomolsk.org.ua

^